Zielona Mila Universum 63

Zielona Mila Universum 63


#1 2008-12-11 20:01:04

Zephyr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 18
Punktów :   

Poznajmy się

http://img352.imageshack.us/img352/2948/ja113ss7.png
A więc nikt nie chce zacząć więc ja zaczne ;p Mam na imię Piotr, mam 16 lat i mieszkam niedaleko Gdańska.
Zainteresowania: grafika komputerowa, muzyka, gry rpg i mmorpg i oczywiście ogame ^^ Ostatnio gram w: Heroes IV i V, Ogame, the Pimps. Lineage 2, CS i AoE III. Chodze do liceum na profil bio-chemiczny. To chyba wszystko ^^


Zniszczenie to nie wszystko na co mnie stać...

Offline

 

#2 2008-12-11 22:15:01

donKilluminati71

Użytkownik

10230738
Skąd: Końskie
Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 21
Punktów :   

Re: Poznajmy się

to ja będę drugi. Mam na imię Damian, mam 18 lat, mieszkam w Końskich niedaleko Kielc. Interesuje się koszykówka, prowadzę własny kabaret, słucham dużo muzyki (głównie rap i jazz), razem z kumplami mamy zespół, ostatnio grałem w Wiedźmina, KOTORAII oraz na ogame i na battleknight. Uczęszczam do liceum o profilu wos, historia, jęz. niemiecki. Pozdro


dzieciak, ja szybuje nad ksiezycem i z tej perspektywy pozdrawiam ulice

Offline

 

#3 2008-12-12 00:28:59

rience84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Tomek, Poznań, 24 lata

Offline

 

#4 2008-12-13 14:28:26

k1kriz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Mateusz ,15 lat ( w poniedziałek stuknie mi 16stka )
Bytom

Zainteresowania: sporty walki ( Taekwon-Do ,wcześniej Muay Thai ) ,muzyka ( gitara elektryczna ,perkusja ) ,informatyka ( www ,grafika ).

W co gram? gram w OGame i nic poza tym. Gry to dla mnie pożeracze czasu. Gram ,jak nei mam nic lepszego do roboty ( a zazwyczaj mam ;p ) ,chociaż kiedyś grałem na poważniej w StarCraft'a ;].

Słucham: progressive rock (np Riverside) ,progressive metal (np Tool) ,metal (np COMA ,System of a Down ) ,heavy metal (np Metallica) ,rzadko trash metal ( tylko Kreator ) ,tanz metal ( Rammstein ) ,hard rock ( Papa Roach ,Red Hot Chilli Peppers ) ,rock (np Nickelback) ,grunge (Nirvana) ,alternative (Pearl Jam).
Czasami gdzieś tam leci Rob Dougan ; ]
Słucham mnóstwo muzyki ,mnóstwo zespołów ,więc to i tak w skrócie:D Ale najbardziej lubię COMĘ i Toola.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mfo-help.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl